Rodiče a děti

Event Timeslots (1)

čtvrtek
-
(2-4 roky)
P. Zábrodská

This entry was posted by .

7 komentářů u „Rodiče a děti

 1. Mikolášová

  Dobrý den,
  chtěla bych syna (4roky) zapojit do cvičení, spadá zřejmě do cvičení s rodiči. Nestihli jsme kvůli nachlazení první hodinu a nezvládneme zřejmě ani druhou. Mohli bychom přijít na následující? A mám ještě 15měs dceru, pro kterou nemám hlídání- byl by problém brát ji s sebou? Moc děkuji za odpověď, Mikolášová

 2. Veronika Hyršlová

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jestli na cvičení rodiče s dětmi můžeme přijít jednorázově nebo si musíme předplatit celé pololetí.
  Moc děkuji za odpověď.

 3. Romana Sedláčková

  Dobrý den, bylo by ještě možné přihlásit syna do vašeho cvičení „Rodiče a děti“? Je mu 2 a půl roku.
  Děkuji za odpověď. S pozdravem, Sedláčková

 4. Sabina Matušková

  Dobrý den,
  plánovala jsem s dcerou chodit na cvičení, ale loňský školní rok bylo cvičení zrušeno kvůli pandemii, letošní podzim zase byla dcera každou chvilku nemocná. Je možné se přihlásit na druhé pololetí a vzali byste ji ještě do této kategorie, i když jí bude v dubnu 5 roků (ještě nikam cvičit nechodila)?
  Děkuji za odpověď.

  1. admin Autor příspěvku

   Dobrý den,
   bohužel tento cvičební rok už bohužel není pro tuto věkovou kategorii volná kapacita. Prosím zkuste to hned na začátku cvičebního roku v září.

 5. Martina Tóthová

  Dobrý den, bylo by ještě možné přihlásit téměř 3 letého syna? Případne by bylo možné vzít i mladšího 1,5r (kvůli hlídání). Předem děkuji za odpověď. Tóthová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.