Nohejbalový turnaj

Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí uspořádala v sobotu 28. 8. 2021 na antukových hřištích turnaj trojic v nohejbale.

Za účasti 8 týmů začaly zápasy každý s každým ve dvou 4členných skupinách. Po spočítání výsledků postoupily první 2 týmy do finálové skupiny a 3. a 4. tým do skupiny o umístění. Po stanovení pořadí mělo následovat finále, které by dalo každému mužstvu možnost zvítězit.

Počasí však rozhodlo jinak. Po 2 hodinách čekání na skončení deště se účastníci dohodli, že pořadí bude určeno na základě výsledků v základních skupinách, pouze ty byly kompletně dohrány.

Vítězem se tak stali J. Matoušek, J. Maixner a L. Musil.

Na 2. místě skončili vítězové 2. základní skupiny D. a L. Seidlmanovi s P. Křížem, kteří byli v součtu pouze o několik bodů horší než vítězové, měli však podstatně lehčí skupinu. Třetí byli D. Bačkovská, T. Marcinčák a S. Zeman.
Z členů našeho nohejbalového oddílu skončil na 4. místě ještě J. Jiroušek, celkově 5. místo obsadili M. Ilgner, M. Skalický a M. Štěpánek, protože byli nalosováni do těžší skupiny.

I když výsledky ovlivnilo především deštivé počasí, bojovalo se v duchu fair play a pořadatel nemusel řešit sporné situace.

Po závěrečném focení následovalo rozdělení cen a účastníci byli spokojeni i s gulášem, který tradičně připravil M. Ilgner.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *