Archiv autora: editor

Župní přebor v lehké atletice

V sobotu 24. května jsme opět uspořádali župní přebor v lehké atletice. I přes nepříznivé vyhlídky nám počasí přálo a zmokli jsme pouze chvilku při závěrečném vyhlašování. Naši závodníci se neztratili a největší pozornost si zaslouží naši muži, kteří obsadili kompletní stupně vítězů. Musíme také vyzdvihnout třetí místo Veroniky Málkové v nejpočetnější kategorii.

Výsledky:

PD chlapci:

20. místo Matyáš Zábrodský

Žáci I.:

14. místo David Vaňukov

Žáci II.:

16. místo Dan Vaňukov

Žáci IV.:

4. místo Petr Meduna

Muži:

1. místo Michal Krejčí

2. místo Daniel Kittlitz

3. místo Jiří Miřejovský

PD dívky:

12. místo Petra Maixnerová

Žákyně I.:

3. místo Veronika Málková

11.-12. místo Dorothy Emily Kittlitz

20. místo Sára Karešová

Žákyně II.:

16. místo Margarita Hotra

17. místo Kateřina Urbanová

This entry was posted in Akce by .

Na týden sokolem

v týdnu od 12. 5. do 18. 5. 2014 je umožněn vstup veškeré veřejnosti do všech našich cvičebních hodin zcela zdarma

přijďte si vyzkoušet, jak se dnes cvičí v Sokole

Plavání

v pondělí 5. května zveme všechny naše členy do Krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí

od 16.00 do 18.00 máte zajištěn vstup zdarma

Kalendář akcí 2014

12. ledna školička – 1. termín

19. ledna školička – 2. termín

2. února školička3. termín – 1. termín

22. února školička 4. termín – 2. termín

1. března školička – 3. termín

9. března školička – 4. termín

19. března 2014 od 17. 00 hodin valná hromada

13. dubna Jaroměřský kros

23. dubna akademie Choceň (účast Medievalu)

5. května Májové plavání v krytém bazénu

12. – 18. května Na týden sokolem

23. – 25. května cvičebně-turistický víkend v Krkonoších

24. května župní přebor v lehké atletice

červen župní přebor ve volejbalu smíšených družstev

1. června dětský den

4. – 20. července zájezd na Sardinii

13. – 17. srpna vodácký zájezd na Ohři

30. srpna otevřený župní přebor v nohejbalu neregistrovaných hráčů

září cvičebně-turistický víkend v Krkonoších

listopad volejbalový turnaj

prosinec Mikulášská besídka

This entry was posted in Akce by .

Valná hromada 2014

POZVÁNKA

na řádnou valnou hromadu T. J. Sokol Ústí nad Orlicí, která se koná ve středu 19. března 2014 v 17.00 hodin v jídelně Rieter (bývalý Elitex, ul. Moravská, Ústí nad Orlicí).

Program:

1. Zahájení

2. Zpráva o činnosti za rok 2013 a plán činnosti na příští období

3. Zpráva o hospodaření za rok 2013 a návrh rozpočtu na rok 2014

4. Zpráva kontrolní komise

5. Rozprava

6. Přestávka

7. Usnesení

8. Závěr

Florbal 26. 1. 2014

FBC Orel Lukavice – Sokol Ústí nad Orlicí    1:2pn

FBC Mistrovice – Sokol Ústí nad Orlicí    2:3

10. místo v tabulce s 26 body

Florbal 11. 1. 2014

Sokol Ústí nad Orlicí – Sokol Letohrad    2:4

Dynamo Zhytomyr – Sokol Ústí nad Orlicí   4:1

Sokol Klášterec nad Orlicí – Sokol Ústí nad Orlicí    3:2

mhpc Králíky – Sokol Ústí nad Orlicí   1:2pn

Orel Dolní Dobrouč – Sokol Ústí nad Orlicí    4:0

11. místo v tabulce s 21 body

Seznam cvičitelů

Oddíl Vedoucí
Rodiče a děti (2-4 roky) P. Zábrodská
Malý sokolík (5-6 let) P. Zábrodská
Žáci + Žákyně (6-15 let) V. Lehký, L. Lehká
Mladší ženy A. Chudá
Starší ženy M. Přibylová, K. Richterová
Věrná garda V. Vebrová, M. Švecová
Muži a dorostenci J. Vrégr, P. Lustyk
Sálová kopaná V. Kolář
Nohejbal A. Rezner
Volejbal A L. Vaňous
Historický šerm V. Lehký
Mažoretky E. Neprašová

Florbal 26. 10. 2013

V letošní sezoně budou naši florbalisté hrát Orlickou amatérskou florbalovou ligu. První zápasy odehráli v sobotu 26. 10. v hale v Dolní Dobrouči s následujícími výsledky:

Sokol Ústí nad Orlicí – FBK Sokol Libchavy   3:2

Sokol Ústí nad Orlicí – FBC Letohrad  1:2

Sokol Ústí nad Orlicí – Devils Lanškroun  1:6

Sokol Ústí nad Orlicí – FBC Blackburn Rybná nad Zdobnicí  5:2

Sokol Ústí nad Orlicí – Jablonné nad Orlicí  2:1